Kterou z těchto desek? MSi K9N Ultra-2F nebo Asus M2N-E

Ahoj nemáte někdo zkušenosti s těmito deskami? Jsem opět před stavbou nového počítače a stále nevím pro kterou se rozhodnout sou to takřka stejné desky co se výbavy týče a i cenově nejsou od sebe daleko, ale stále nemám důvěru k Asusu jelikož všechny PC co sem kdy dělal a bylo jich deset sem postavil na MSi a žádnej problém zatímco o asusu jsem toho neslyšel příliš pozitivního (viz Asus a Nforce4). Jediné co se mi na první pohled líbí na Asusu je veliký pasivní heatpipový chladič na chipsetu. Z těchto důvodů bych rád slyšel názor někoho kdo již tyto desky má a může se třeba vyjádřit k tomu jak se mu s ní dělalo jaká je architektura a jestli mu tam něco chybí či jestli je něco opravdu zbastlené. Děkuji P.S. pokud někdo máte jiný typ na základní desku na AM2 ve stejné výpavě a ±stejné ceně sem s ní

Odpovědi na otázku

Asus i MSI jsou jako MB celkem béčka...,šel bych raději do Gigabytu..

No to jo ale nemůžu najít konkurenta od gygabitu v této kategorii mají jen Nforce570 Sli což ani plnohodnotné sli není(to bych musel koupit NF590) protože lze zapojit jen 2x 8mi rychlostní grafiku a nebo potom s NF550 což je zase někde úplně jinde. Pokud víš o linku na desku od Gygabitu s 570 ultra sem s ním ja sem se třeba snažil najít Abitku nebo DFi ale DFI začíná na 6000 a nemá vůbec šíři sortimentu

ještě že do toho skáču ta MSi má (co jsem viděl) samostatné napájení pro PCIe což se mi zdá docela fajn co ty nato?