Kterou z nich?

Nevím která grafická karta je lepší.FX6200 128mb 64-bit(pasivní chlazení),nebo FX5600XT 256MB 128-bit(aktivní),díky.A prosím nepište že už to jsou staré karty že by ste radši 7600gs.....dík

Odpovědi na otázku

hmm tak to ti neporadím ohledně těchto dvou...ale určitě by se nanašlo pár stoveček navíc na Radeon 9600XT za 1740 kč?

ak sa najde tak aj ja sa pripajam k alternative typy radeon 9600XT, vyborna karta

Ten radeon by se mi líbil ale mám sběrnici AGP (8x) a radeon je PCI ne?

Chtěl bych tak trochu i na hry ale nemám třeba na 6600GT

1. R9600XT je na AGP.2. Pokud vybirat z Vami uvedenych, pak jiste GF6200 s pasivem.3. Pokud chcete grafiku na hry, pak nasetrete tak 4000Kc. Mensi investice je na houby..

ak nepotrebujes vykon a chces ticho tak ber tu s tym pasivnym chladenim.ta druha by mala mat vo vykone navrch aj ked ide o starsi model ako 1.

Já osobně bych řek že je lepší ta FX5600

Klidne to reknete, ale nebudete mit pravdu.. :o))))GF6200 ma o cca 10% lepsi vykon nez FX5600. Napriklad v postarsim UT2004. V novejsich hrach bude rozdil vetsi.. Viz treba VGA Charts na tomshardware.com . K tomu si jeste pripoctete vyhodu ticha a je to jasne. Nicmene zvazte dukladne muj bod 3., dokud je cas.(Musite porovnat mezi dvema ruznymi VGA Charts clanky, ale to zvladnete..)

Ale ta 6200 má jenom 64-bitovou sběrnici

Varovani: Vyse uvedene se tyka FX5600. Kdyby to byla FX5600XT, tak ta je jeste mnohem slabsi. Pozor na to!

Já se splet ona není XT (ta 5600)

A ta Radeon 9600 je k něčemu?na náký lepší hry.Nemyslím na ty nejlepší.Chtěl bych hrát třeba naplno NFSU 2 .Jinak mám procesor athlon 2.17GhZ,Ram 1024MB 400 2.5

Na desce mám totiž integrovanou GeForce 4 64Mb a to je nanic