Kterou nejtižší full(big) tower skřín

Neporadí někdo jakou si koupit full(big) tower skřín, aby byla co nejtišší? Používat budu větráky, ne vodní chlazení.

Momentálně mám Thermaltake Armor, ale bočnice je průhledná s větrákem a dost hluku jde právě přes to. Neprůhlednou pevnou, se mi nedaří sehnat.

Cena rozumná, nechci nic za 1000 Kč, ale 10.000 za to taky nechci dát.

Odpovědi na otázku

sorry za hrubku, nejtišší.

- zakupte veltilátory AcrticCooling a Noctua a nahraďte ty ThermalTake

- v Baumaxu kupte nějakou samolepku a Zaslepte \ zalepte otvory navíc které přisávájí vduch

- pořádně si pohrajte s kabele managementem

- kusem plexiskla zadělejte perforaci v bočnici , ten boční ventilátor je na efekt a bez něj to jde taky a tišeji.

- zvažte použití ztišovací hmoty

celkově by tí mělo jít dosáhnou mnohem lepšího efektu než zakoupením jiné skříně která bude zase na 75% to samý jen jiné plasty.

Diky za tip, asi nci jinyho nez ucpat diry nezbude.

Vetraky mam nejtissi co jde, bezici na 700 otacek. Na chladici noctuda DH14. Diky jeho vysce, je sundany vetrak z bocnice, takze tudy jde podle me nejvetsi hluk.