Kterou GK?

Zdravím. Mám tady 2 grafické karty, které se mi valí ve skříni. Sapphire Radeon R9 270XGeForce GTX 660Jsou to poměrně starší grafické karty ale moje otázka spíše zní, která z nich je relevantnější na hraní starších her. Koukal jsem na porovnání a tam vyhrál Sapphire ale raději bych si poslechl váš názor :). Díky za každou odpověď ( případně prosím napište nějakou i novou, nemusí to být zrovna tyhle 2 )

Odpovědi na otázku

Já ani jednu, vzal bych tak 2000,- (bohužel asi i lehce více) a šel si na aukro najít něco jako gtx 1060. Mít dnes starou gpu je fakt dnes k ničemu.

Našel jsem tuhle, co mi přijde přeci jen lepší podle popisu.ASUS CERBERUS GeForce GTX 1050TI O4GBude to k něčemu? Procesor je tam i5 2400 3.10 - 3.30Ghz8 gb ram. Bohužel víc nenapíšu jelikož ho teď nemohu spustit ale motherboard by tam měl být Gigabyte ultra Durable

tak snad najprv tam pichni ktorukolvek z tych kariet aby si videl, ze PC ide. Za dalsie, nekupuj do 8-9 rocneho pocitaca nic, predaj to ako celok alebo pouzi inde a na hry si kup novy.