» Poradna » Ostatní

Kterou čtečku knih vybrat - práce s textem

Prosím o radu, kterou čtečku vybrat na co nejjednodušší práci s textem. Mám Kindle 3, se kterým jsem spokojená, ale uživatelsky je pro mě pořád daleko lepší klasická kniha. Potřebovala bych funkci, kdy bych si mohla nakopírovat, označit vybraný text z knihy, tento by se pak někam uložil do čtečky, popř. přímo na účet, mohl by být opatřen poznámkou a následně jednoduše vytištěn tiskárnou. Jsem totiž učitelka a takto si chystám ukázky, když něco zajímavího čtu, založím si to, označím pro pozdější použití. S mou současnou čtečkou mi to přijde tak komplikované, že to ani nepoužívám.Nejsem schopná toto vyčíst z návodů k různým čtečkám, chápu, že tento problém nebývá prioritou uživatelů.Děkuji za radu, Lucie

Odpovědi na otázku

Čtečku ti neporadím, ale přesně to, co popisuješ, dělám v čtečce v mobilu.Mimochodem doufám, že neučíš češtinu... (když něco zajímavího čtu).

podle mne na tohle není dělaná žádná čtečka. Kup si normální tablet s Androidem (doporučuju 10 palcový). Tam můžeš snadno pracovat i s PDF, DOC apod. soubory a různě kopírovat ap. Navíc nebudou problém barevné obrázky.