» Poradna » Ostatní

Ktera z techto dvou graf. karet je lepsi??? diky

Ahoj, mam na vyber pro maly upgrade tyto dve gr. karty, ktera je lepsi??ATI RAGE 128 TV 16MBELSA TNT2 VANTA 16 G (asi 16 MB) - VANTA jsem se docetl je nejaka slabsi varianta TNT2...diky za radu mates

Odpovědi na otázku

OPRAVUJI !!!!ta  ATI je FURY XPERT 128diky moc za radu mates

Nekoupil bych ani jedno!!! Ale když už, tak asi ATI

aha, to jsem nenapsal, ja si ted muzu vybrat zadara, ATI  uz mam nainstalenou a ted je jeste moznost na ti TNT2 VANTA, jestli si s ni pomuzu nebo naopak...diky mates

Ne.

Přeji dobrý denCo se týče ATI, tak zadarmo je to skvělá karta, dokonce bych řekl, že do 1500 je ta krta nepřekonatelná. Pokud Vám někdo za tu cenu nedá samozřejmě Matrox G400 16MB a to bych se moc divil kdyby jo. Co se týče Vanty, tak od té dejte ruce pryč je to karta jen pro zlost. Neříkám, že ATI je dokonalá ale jediné starosti s ní jsou jaké ovladače nainstalovat což u Vanty určitě neplatí. Po stránce kvality je na tom ATI mnohem líp v 2D a po stránce rychlosti je mnohem rychlejší v rozličení 1024x768/32bit což sice při 16MB paměti na grafice není moc použitelné pro hry ale na CAD a  středně náročnou grafiku naprosto dostačuje. ATI má v sobě navíc zabudovanou HW podporu dekomprese videa o čemž si může Vanta nechat jen zdát. Jednoznačně doporučuji ATI a to z vlastní zkušenosti jelikož sám jsem vlastnil kartu ATI Rage 128 Magnum 32MB.S pozdravem.Jaromír Volek

S Vantou mam jen ty nejhorsi zkusenosti, je desne skubava. Atina aspon perfektne prehrava video a ma docela pekny obraz.

Podle toho na co tu kartu chces... A hlavne jaky mas kompl.Na Vante sem hral plno her a zvlada je uplne v pohode. Na 400MHz komplu si skoro vsechno zahrajes 800x600x32 neco i lepe.Nekdy jsou tam problemy s ovladaci ale i to se zvladne...