» Poradna » Windows (a jiné OS)

Která partition je aktivní ve Windows 7 ?

Ahoj, systém při instalaci vytvořil 2 partitions, která partition má být aktivní pro bootování ? Ta co mám pár mega nebo ta co má pár giga. Díky

Odpovědi na otázku

cca 100MB pri W7 x64 bit. je aktívna a primárna partícia s dátami. Tj so zavádzačom a bootmanažérom, bez označenia písmena. V gr. prostredí OS W7 je primárna partícia označená písmenom C:\, na ktorej je nainštalovaný OS.

Podívej se ve Správě disků, tam to máš vyznačené.http://www.sevenforums.com/attachments/tutorials/183...

Nic mi do toho není, ale ...K čemu je ti dobré znát odpověď na tu tvoji, s prominutím, stupidní otázku .. ???Startuje ti PC..???.. Operační systém je normálně funkční.. ???..