Která karta je lepši

Dobrý den..chci se zeptat která z těchto uvedených karet je lepší...jde o stejné typy....ale jiné výrobce..prosím o porovnání...děkuji

interlink.tsbohemia.cz ...

Odpovědi na otázku

obe jsou stejne, jenze ta prvni od HIS ma nejlepsi na chladic na trhu ktery se dodava s touto katrou -> velmi dobre a tiche chlazeni...od powercoolu minimalne to ticho necekej! jinak ty karty jsou naprosto identicke...

Je to jedno.Jsou to karty do AGP a budou čím dál tím dražší.Nevyplatí se investovat.Je třeba přejít na PCI-e.Ta karta má polovinu ceny komplet přechodu na novou platformu.Nebrat a poskládat z nových komponent.