» Poradna » Programy

Ktera hlasova asistentka je nejdokonalejsi? (Cortana, Siri, Google,...)

Zdravim potrebuju radu, ktera hlasova asistentka je nejdokonalejsi a pri hledani ma velkou uspesnost? Je mi jasne ze cestinu asi zadna nebude ovladat, takze o jazyk mi nejde spise o kvalitni vyhledavani a rychle zaplatovani chyb a vylepsovani cele funkce. Za odpovedi dekuju.

Odpovědi na otázku

Eliška, má príjemný, mikrofonický, neprefajčený hlas v CZ jazyku. Som slepý jak patrón pričom mi táto milená madam text nielen z IE prehiladačov a textových editorov umne, bez sykaviek, nahlas a zrozumiteľne predčítava.

Siri, dá se sní i slušně pokecat

Business insider opravdu dukladne srovnani. Poradi je nasledujici:1. Google Now2. Siri3. Cortanahttp://www.businessinsider.com/heres-the-real-difference...

Jak také jinak. Nejpitomější dotazy na sebe nedají čekat dlouhou dobu (ekvivalent "nejlepšího" AV, FW, drive, OS, ženské i chleba).

uz to musim povedat nahlas, su tu neuveritelne imbecilne otazky

Samantha Fox. ☺