Která grafika je lepší na hraní v FHD

Zdravím jsem nerozhodný ohledně koupě grafické karty.Uvažuji nad 3 kartami.Hraji pouze v FHD RTX 3060RTX 3060 TI RX 6700 XTJeště by mě zajímalo jestli je lepší karta se 2 větráky nebo se 3 větráky,nebo je to ve výsledku dneska vcelku jedno

Odpovědi na otázku

Tak logicky, nejlepší je ta nejvýkonnější a lepší jsou 3 větráky, než 2. Ještě nějaký dotaz?

to je jedno, 6700xt a 3060ti su na rovnakej urovni +/- autobus. Takze by som kupil tu lacnejsiu vo verzii asus rog strix alebo MSI gaming x. Neviem ako sa teraz tie modely volaju, lebo tak ci tak niesu moc skladom, resp. rok a pol neboli.