» Poradna » Notebooky

Která grafika je lepší ?

Ahoj zdravím chtěl bych se zeptat která z těchto dvou grafik je lepší.Obě jsou nižší střední třída to vím, ale potřebuji vědět, které mám dát přednostNVIDIA GeForce 840M vs GeForce 940MTa 940 by snad měla bejt pomalejší a tak potřebuji radu.Popřípadě nějaké to doporučení na NTB. Do 16000Kč. na Alza.czpředem děkuji.

Odpovědi na otázku

940M je přetaktovaná 840M. Takže prakticky je to to samé

GF940M je o neco lepsi. Tady si je muzete porovnat: http://www.notebookcheck.net/Mobile-Graphics-Cards-Ben... . (Zaskrtnout obe karty a kliknout na Restrict.)