» Poradna » Ostatní

Křeslo k PC

Zdravím,mám 2 metry a nedaří se mi najít nějaký vhodné křeslo k PC.Mohli by jste mi prosím nějaké poradit a nebo kde hledat?Díky moc :)

Odpovědi na otázku

Ja som nizsi a mal som tiez velky problem pri hladani, najlepsie je vyskusat, ale mne boli dobre len tieto:- Alba Lara VIP s opierkami ruk P48 alebo P97, ostatne su nizsie, musel som sa hrbit, cena okolo 200€ podla prislusenstva- THERAPIA, nespominam si na presny model, ale cena je okolo 1000€

https://www.kancelarskezidle.com/zidle/multised/manager/10... Těžko radit.Každý má jiné požadavky na pohodlí a výdrž křesla.Vybírej křesla pro co nejvyšší hmotnost.Jsou u nich použity kvalitnější materiály u kritických částí (kříž, píst, atd ...).