» Poradna » Mobily

Kredit a bankovní účet

Zdravím.Chci si nechat vrátit peníze ze hry (necelé 4 tisíce), které jsem ovšem zaplatil skrz mobil kreditem, nechci ale, abych musel do roka provolat 4 tácy. Má otázka tedy zní, dá se nějakým způsobem převést mobilní kredit na bankovní účet?Prosím o slušné odpovědi.Děkuji

Odpovědi na otázku

Nelze. Jednou jsi peníze vyměnil za kredit a zpět už to nelze. Žádný operátor od tebe zpětně kredit neodkoupí.

Aha, škoda no. Hold budu muset účet ve hře prodat za nějaký menší obnos.Díky za odpověď .

U většiny her je prodej účtu v rozporu s podmínkami, takže kupující bude dost riskovat, že o účet přijde