Kraken nebo HyperX Cloud II?

Jsou lepší sluchátka Razer Kraken : http://sluchatka.heureka.cz/razer-rz04-01380100-r3m1/ Nebo Kingston HyperX Cloud II: http://sluchatka.heureka.cz/kingston-hyperx-cloud-ii-... Děkuji..

Odpovědi na otázku

Razer Kraken víc voní po mechu, zatímco HyperX Cloud II svádí k vyšším rychlostem.Možná irelevantní, ale na co se to sakra ptáte? Chcete poradit? Normálně zajděte do showroomu a vyzkoušejte si je. Protože sluch máme každý jiný.Jestli vás vzrušují čísla, a chcete tak papírově to nejlepší (je to pochopitelné, trpí tím podstatná část populace), tak doporučuji srovnat ta čísla, a vybrat si buďto ty hlasitější, nebo s vyšším zvukovým rozsahem, případně podle hmotnosti (za svoje peníze dostanete nejvíc hmoty), respektive ceny (ehm).A pokud vás nezajímá ani to, pak vám říkám, že lepší jsou ty druhé. Opravdu. Bez sebemenších pochyb.Kdyby vás to zajímalo, přečtete si recenze. Rád bych odradil všechny snaživce, co tu strhnou flame o lepší sluchátka (protože jeden má doma první, druhý druhé, a oboje jsou samozřejmě nejlepší), protože to nebude ve prospěch ani tazatele, ani odpovídajících.

Myslím že tohle strčí do kapsy oboje...http://www.sluchatka.net/klipsch-kg-200/

Ne, nestrčí. Za mě Cloudy, cokoliv od razeru stojí za houno.Obecně platí pravidlo, které jsi tu asi uplatnil, že cokoliv herního stojí za prd. To platí u Razeru, ale ne u Cloudů.Cloudy II jsou skvělé sluchátka i na poslech hudby, navíc do her mají možnost prostorového zvuku a skvělého mikrofonu. Ano, takové Audio technica AV500 asi budou hrát (hudbu) líp, ale jsou to prostě sluchátka na poslech v této cenové relaci a naprosto ztrácí pointu, pokud se zapne jakákoliv hra. Cloudy jsou takovými univerzály pro všechno (hry, hudba i mluvení do hry).Cloudy nevyrábí kingston, jedná se o sluchátka nějakého finského hifi výrobce, kingston je pouze doplňuje o 5.1 zvukovku do USB.