» Poradna » Notebooky

Krach notebooku

Chtěl bych se zeptat co dělat když z ničeho nic zapnu notebook naběhne načítání vyběhne Modrá obrazovka na ni napsáno v počítači došlo k problému a je třeba je restartovat vyběhne Černá obrazovka a dal už nic

Odpovědi na otázku

už to má asi za sebou

To si nemyslim

a co si myslis?

Co bych si měl myslet ptám se... jestli třeba někdo neporadi

Bez křišťálové koule na dálku fakt nikdo nezjistí, v čem je problém. Každopádně to bude na reinstalaci windows.

Pepiku, dokazal jsi napsat dotaz na forum. Zkus jeste vyuzit zbytky inteligence na popsani problemu. Treba chybu z bluescreenu.Verim, ze na to mas.

"To si nemyslim"