» Poradna » Windows (a jiné OS)

Krabicová verze WIN10

Zdravím.Když si koupím krabicovou verzi win10 a nainstaluji ji, předpokládám, že licenční klíč se mi nějak spáruje s mým microsoft účtem.Je možno potom ze stránek microsoftu pod svým účtem stáhnout instalátor win10?... nějaké iso nebo tak něco?Např. kdybych nějak ztratil nebo rozbil instalační médium z krabicové verze.Nebo se spíše oplatí koupit už rovnou elektronickou verzi?Dík za odpověď.

Odpovědi na otázku

Instalační médium vůbec nepotřebuješ. Licence je to 25-místné číslo, co dostaneš spolu s těmi zbytečnými lesklými podtácky, USB flashkou nebo při koupi elektronické licence.

Dle dotazu problematice vubec nerozumis, doporucuji navstivit odborny servis

https://www.microsoft.com/sk-sk/software-download/w... Tu si môžeš spraviť inštalačných DVD/USB koľko chceš. Na aktiváciu použiješ licenčný kľúč.

thx