Koupit tento notebook za 6 tisíc?

Přeji všem pěkné odpoledne, dnes mi známý, který se dostal do finanční krize (je to ovšem dlouholetý známý, takže nehrozí žádnej podtrh co se týče vady) nabízí jeho notebook DELL INSPIRON 6400 - má to 1 GB RAM, procesor Intel Celeron M CPU 520 1,6 GHz, 100 GB disk, 6tičlánkovou baterii , ostatní výbava jako u všech těchto modelů. Je z Velké Británie, tudíž Visty jsou tam anglické, rovněž anglická klávesnice, která ale vůbec nevadí. Chce za něho 6 tisíc. Noťas by byl pro ségru na studium VŠ. Myslíte, že to za ty peníze koupit? Součástí prodeje je jen brašna, nabíječka a noťas (ten je v poměrně dobrém stavu, jen lehounce poškrábané víko). Vzít nebo nevzít?

Odpovědi na otázku

Vzít

....ano, a ako prve preinstaluj Vistu na XP

Díky, nevěděla jsem, jestli to půjde tak hodit XP, sice je to investice navíc (pokud se rozhodnu pro legální XP), ale je fakt, že na Visty jsem si bohužel vůbec nezvykla. Jinak jsem se teď na stránkách Dellu dívala podle service tagu (co je na spodní straně notebooku) a měla by tam být mezinárodní záruka do ledna 2009 (platí rok od letosního ledna je tam psáno), disk by tam měl být 120 GB (nevím proč se mi teda ukazovalo jen 100 GB, ale to nevadí).

Akorát k uplatnění té mezinárodní záruky pravděpodobně potřebuju fakturu nebo nějaký doklady od noťasu, a ty z něho asi nevypáčím, tudíž na tu cenu je třeba se dívat jako na cenu bez záruky.

někdy ani fakturu nepotřebuješ.;) já když jsem posilal asus tak chtěli jenom notebook a moje jmeno