» Poradna » Mobily

Koupit nebo nekoupit

mám dotaz vyplatí se koupit tohle?? http://www.sbazar.cz/acop/detail/5171115-smart... Pokud to chápu dobře je to čínská kopie iphone?? Nechci s tim nekde machrovat ze mam iphone, ale jen bych si chtel vyzkouset iOS a za iphone se mi nechce dávat tolik penez. Je tam tedy opravdu iOS 7 nebo je to jen nějaká napodobenina?? Na telefony hry hraju jen přiležitostně, většinou ho používám na volání a psaní sms. děkuji předem za odpovědi

Odpovědi na otázku

Kdyby jsi ho chtěl vyzkoušet zajdeš na prodejnu a nikdo ti nic neřekne, můžeš si klidně vyzkoušet i MacPro, MacBookPro, iPad cokoliv. To, že chceš machrovat je tvoje věc, tvoje svědomí (nebo způsob života, nikdo tě nesoudí), ale já bych do toho nešel.

V jedné reklamě kdysy dávno byl takový slogan: "Nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci." V souvislosti s původně reklamovaným produktem to bylo klišé, ale sem se to dost hodí.Takže, jsi-li bohatý natolik, že Tě nezabije ten bazmek po pár dnech zahodit, ber. Jinak nech být.

Když chceš "číňana", tak si ho klidně kup, ale proč si ho objednáváš přes nějakýho chytrolína, který stejně jen vyplní objednávku místo tebe, zaplatí to přes PayPal a neposkytne Ti vůbec žádný support. To si ho můžeš objednat z Číny rovnou sám. A počítej s tím, pokud si ho vezmou celníci ke kontrole, doplatíš ještě 21%DPH.

jen by mě zajímalo kde se dá konkrétně koupit na dx.com jsem to nenašel

Zdarec a vis o nejake strance cinske kde kopim goophon 6 dik za odkaz

dhgate.com jak s7 edge.. S8 edge, vsechny iphone a huawei a dalsi drahe telefony :) staci hledat i7.. i6 a víš jak dál, fotky jsou bez loga ale telefon prijde i s logem a krabicí

Teda čínské klony nějak nesleduju, ale o tom, že by některý z nich měl ios jsem teda ještě neslyšel. Jestli to nebude spíš nějaký naskinovaný android...

Osobně bych do toho nešel. Je divné už jen to že píše o iOS7 který si nedovedu představit na jiném zařízení jak Apple zařízení. Každopádně Apple až na to přijde ( pokud už nepřišel ) tak bude dělat vše aby SW přestal jít. Další možnost je že je to podvodník.

Koukni, co všechno prodává - všude stejná cena. Tipnul bych ho na scamera - 2 990 Kč je přestupek a ne trestný čin, okradení by museli podávat hromadnou žalobu a na to spoléhá. Pokud to chceš odzkoušet, hledej klon na www.aliexpress.com nebo www.etotalk.comSpíše bych tipl, že kecá a nabízí k přeprodeji tohle:http://mobil.idnes.cz/japonska-kopie-iphonu-5c-...

V zadnem pripade.Za uvedenou cenu ty parametry bude mit jen tezko, pokud je bude mit a musi se skryvat za fake iphone, tak to bude vyladenim systemu dost bida.Urcite v telefonu neni iOS, ale bude to android a na nem naroubovana grafika a ovladani iphone.

Takže:1) cena a parametry ve mne nevzbuzují důvěru a obchodník taky ne2) iOS tam nebudePokud chceš machrovat, tak si kup třeba Goophone i5:Goophone i5: vyzkoušeli jsme čínský iPhone 5 s Androidem (preview)http://extramobilne.cnews.cz/clanky/goophone-i5-vyzkou... další info anglicky tu:http://www.goophone.cc/

koukám, že s tím Goophone jsem možná trefil víc, než jsem čekal - podle mne totiž jde v tom inzerátu o Goophone i5c:http://www.goophone.cc/goophone-i5c.htmlkterý výrobce nabízí za 120 USD. Model Goophone i5CColor White / Blue / Red / Yellow / Green* 4-inch QHD display, 854*480 pixel * 1.2GHz MTK MT6572 dual-core processor * 5MP rear camera with LED flash light * 512MB RAM and 8GB storage * Android OS, with Google PlayAnebo je to ještě větší čína, ještě víc ošizená na materiálech apod. ...

No já vám to řeknu takle goophone je sice nahraska dobré udělána sice z androjdem v celku ten tell vidrzi vice než iPhone, odolnost telefonu a zpracovaní je na tom možná i o něco lépe než iPhone a co vydali od goophone i6 ty jsou lepší než iPhone 6 po testech moc neuspěl ma problémy z pádem na zem a když si dam iPhone 6 do kapsu tak se mi ohne nebo zlomí dost velká vada goophone ma pevné tělo je nohybatelny a ze skusenosti odemne konstrukci je lepší a zas tak male parametry taky nemá az na ten android cos je problém u všech telefonu z androidem apky hodné padají a když mám jednu apku tak mi furt Pise když dam spet aplikace byla vipnuta ale nahodi se hned spet a iPhone zase neexistuje aby se něco seklo aby nacital dlouho Facebook nebo aby mu to DELE trvalo než zareaguje jinak goophone je vcelku dobrý tell pro ty co se jim liby iPhone ale nemají na něj mám iPhone 5s a goophone i6 mel sem i i5s nebyla špatná a mel sem i iPhone 6 a jaksy dlouho nevidrzel když se mi rozbyl a řekl jsem oprava nemá cenu tak jsem skousel co vidrzi zadní kryt se mi zlomil v ruce dysplej zůstal cely

chtela bych se zeptat jakou ma goophone i6 vydrz baterie a kde jste ho kupoval

mě vydrží nabitý tak 2 min pak se vypne a nezapne vypina se i na nabiječce a vybije se ikdyž ho nemaš zapleho

Je na goophone i6s logo apple

Jasne z je, inzeruji to bez loga aby jim to nemohli stáhnout, ale prijde ti proste kopie :) s logem, krabickou atd. www.dhgate.com je tam toho dost

GOOPHONE nikdy nedopuručuji! Sama jsem ho měla a horší telefon jsem neviděla. Není možnost stáhnout základní aplikace jako je messenger atd.Tlačítka se kývou a telefon se v krajích odchlipuje. Opravdu ztráta peněz. (viz model i6)