» Poradna » Programy

Koupit DVD Biostek XE 320pro nebo Panasonic S52E

Ahoj. Můžete se podělit o zkušenosti či poradit, který z uvedených dvd přehrávačů pořídit (případně jiný). Požadavky: bezproblémové Dvix a české titulky, HDMI, dekodér 5.1 Díky!

Odpovědi na otázku

Pokud Ti nejde vyloženě o to, že za málo peněz hodně muziky, tak není co řešit..Nechci záměrně poukazovat na značku, ale v tomhle si udělej sám jasno. Buď kupuješ krám za pár korun na nějakou řekněme "chvíli" a nebo kupuješ za trochu více peněz kvalitu a relativně i jistotu, že to bude "sloužit" k Tvé spokojenosti řadu let..Je to jen na Tobě....Vašek