» Poradna » Mobily

Koupili byste tento telefon?

Dobrý den, budu si kupovat telefon. Podle různých kritérií a recenzí jsem došel k telefonu Blackview GBV5800. Chci se zeptat jestli s tímto telefonem máte nějakou osobní zkušenost, popřípadě jakou? Doporučili byste mi jeho koupi?Na telefonu nehraju hry apod. Během pouze volám, píšu SMS, prohlížím internet a používám Messenger. Občas něco vyfotím, ale nepotřebují náročný foťák. Ještě dodám jednu otázku. Vyplatí se koupit spíše novější model iGET BLACKVIEW GBV6800. Nebo tam příliš velké rozdíly nejsou?Děkuji za vaše recenze. Osobní hodnocení je užitečnější než popis na internetu.https://www.datart.cz/mobilni&

Odpovědi na otázku

2 vs 4 GB RAM a 16 vs 64 GB ROM mi přijde jako dost velký rozdíl Ten druhý bych možná koupil, ale ve skutečnosti bych v době, kdy Android zapoměl jak se přesouvají aplikace na SD kartu nic co nemá aspon 128 GB ROM nebral...

Ten GBV5800 určitě ne. 2GB RAM jsou dnes už téměř nepoužitelné.

Ani náhodou. 16 GB úložiště je zoufale málo. Když už chcete tohle , ta alespoň https://www.alza.cz/blackview-bv6000-sleva-d5...

Nebrat ani jeden, blackwiew je tragicka znacka.