Koupil jsem novou grafiku, ale mám ještě nižší FPS

grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti (hdmi)míval jsem třeba 80-100 fps ve fortnitu a ted to je tragedie 40fps laguje se to no v p*** :D, je tu někdo zkušený kdo by mi poradil, protože už jsem vyzkoušel snad všechno...

Odpovědi na otázku

Co rozlišení? Detaily?

všechno na low, jak kdyby jsem tam zkoušel i méně procent (rozlišení) 1920x1080

btw to samé mám v csgo, overwatch....

Takže:1) Jaká byla minulá grafika?2) Jaká je kompletně celá sestava. Včetně zdroje (údaj 500W je k ničemu - celý název, nebo vyfotit štítek)3) Jaké jsou nahrané ovladače?4) Jaké jsou teploty?

Dfg dal dobré otázky

ovladače aktuální, geforce experience 399.24

a řekneš konečně jaká byla ta původní grafika, nebo budeš dál mlžit ?

Jaka byla puvodni grafika?

byla to amd 5let stará, prostě nefunkční shit...popis z ní: HD7750 1G GDD5 PCI-E HDMI/DVI-I/DP OC VERSIONPN 229-1E213-300SA SKU# 11202-05

Odinstaloval si poradne puvodni ovladace?

Mělo by to běhat. Není problém ještě někde jinde? Jaké jsou ty teploty v zátěži? Drží si to frekvence?V jaké hře se to seká? Zkusil jste něco jiného? Dělá to všude?PS: Koukal jsem na nové biosy a hned ve dvou byly opravy pro PCI-E pro grafiky. Těžko říci, zda to může mít vliv a co se přesně opravilo. Přesto na to upozorňuji.https://cz.msi.com/Motherboard/support/B75MAP45Vhledem k tomu, že jste koupil grafiku, která je výlučně napájená ze slotu desky, tak je možné, že tam jsou opravy napájení. Nicméně to jen spekuluji!!!! Třeba se to vašeho problému vůbec netýká.

Odpoj monitor ze základní desky. Připoj monitor do grafické karty. ☺

jebe :D, to mám kamo

Len zo zvedavosti: koľko Ti ukazuje Furemark? Skúsime porovnať, či máš toľko FPS ako iní s tou istou GK. Ja mám pri 1024x768, 8xMSAA avg. 4 FPS (samoz. nemám 1050 Ti)