» Poradna » Ostatní

Koupen nový ovladač na Tv a také nejde!

Abych vše neopakovala, tak si prosím přečtěte zde dotaz z 19.11., kdy jsem psala že potřebuji opravit dálkový ovladač. Někdo radil udělej to, jiný tohle a další kup nový, což jsem učinila. Mám koupen originál a taky nefunguje. Mám obavy , že bude něco na Tv ale co ? Jiným sdruženým ovladačem co mám na rekordér ta televize v nejzákladnějších funkcích ovládat jde! Nebo ten nový ovladač se musí nějak přeladit? Není to blbej dotaz?

Odpovědi na otázku

jaky odkaz aspon daj link na ten odkaz

Zde ho máš je jen několik řádků pod tímto dotazem!

Zpět do Poradny

janča [85.70.49.xxx] Autor:
19. 11. 2008 9:06 Vloženo:
smetiště Kategorie:

Včera jste mi dobře poradili s nanešením grafitu na dotykové plochy v ovladači, když mi to nešlo zesílit .Mezitím co já nanášela grafit , tak kamarádka pouze přepínala Tv ručně přímo na přijímači. Po opravě několik hodin perfektní! Následně však z ničeho nic přestal ovladač fungovat úplně. Prostě nefunguje ani jedno tlačítko, tak to zatím pouštím dálkačem od rekordéru, který je součástí moji sestavy. Baterky vyměněny, všechny kontakty ,spoje podrobně prohlédnuty - prostě vizuelně vše OK. Je to pro mne nepochopitelný a neustále přemýšlím, kde se stala chyba.
Mám propojenu televizi+rekordér + satelitní přijímač. Nenapadá vás něco? děkuji za laskavost
Odpovědět na otázku Upozornit redakci

Zasílat příspěvky e-mailem na adresu:
Zasílat příspěvky

nových odpovědí: 0/7 Odpovědi
Odpovědět na otázku | zobrazit bez stromu hobza | 19. 11. 2008 9:16 Oprava nemá cenu,je to na chvíli a potom zase nervy.Zkus www.vatelektronik.cz/dalkove_ovladace.htm.Mají velmi slušné ceny.Při dotazu dokáží dobře poradit.

Tak už je to Ok. Zpamatoval se!