» Poradna » Mobily

Koupě tv 32¨

prosím o doporučení - tv 32¨cena asi tak 5000 - 15000rozlišení FHD a lepší

Odpovědi na otázku

Jaká bude vzdálenost diváka od TV?

v zhledem k mini uhlopricce 32" bude muset byt mala, aby bylo neco videt...

větší než 32" se mi nevejde, takovou tam mám a OK

No jestli je to jako u mych rodicu - 32" proto ze se nevejde do obyvakove steny, tak bych doporucil radikalni reseni jako jsem udelal ja a par mych znamych - vyhodit obyvakovou stenu... ano bylo to drazsi, ale vesla se jednou tak velka TV (v uhlopricce, tj. jako by jste di dala druhou vedle a dalsi dve nad) a celkove obyvak prokoukl Ale chapu ze se do toho nechce a nebo nejsou penize - v tom pripade vemte to co vam bude vyhovovat cenou a napr ovladanim, vic toho vymyslet nema smysl.

asi 2,5m , takovou velikost mám a vyhovuje mi

32" na 2,5 je zoufale malá. Pokud nemáte omezený prostor, tak je pitomost kupovat něco tak malého.

bohužel , pokoj je malý

No a? Taky máme ložnici malou a mám tam velkou TV. Stačí jen překonat nesmyslné zvyky, že TV byla vždycky malá. Pokud vyloženě není TV omezená nábytkem z obou stran, tak se vždycky dá umístit velká TV. A věř, že to je potom úplně jiný komfort, když nemusíš namáhat oči na malých detailech.

Začal bych minimálně na 40", kupovat cokoliv menšího je nesmysl. Ony ty nové TV mají hodně tenké rámečky, tak to zase o tolik větší, než stará 32" nebude.

32" je přesně do otvoru v nábytku a jinde není místo

Tak potom není špatné přehodnotit nábytek. Taky jsem v obýváku měl klasickou starou obývací stěnu přes celou šířku pokoje a v ní jen malý výřez na TV a větší tam nešla dát, tak jsem se jednoho dne naštval, stěnu rozmlátil a koupil novou moderní, která se skládá jen z nízké skříňky pod TV, pár závěsných skříněk a nějakou komodu a to jsem nevěřil, jak ten obývák najednou prostorově narostl, když zmizelo to staré monstrum

když je místnost 3 x3,5m v bytě, tak se tam toho moc nenadělá, je třeba úložných prostor

Dobrý den Máte doma funkční TV? Neměňte ji. V této kategorii a cenové hladině nic výrazně lepšího nenajdete. Co do kvality obrazu je to všechno podobné. Častou příčinou ošklivého obrazu bývá zdroj signálu. Navíc, podání obrazu je ryze subjektivní a co se líbí jednomu, nemusí se líbit jinému.Nevyhazujte zbytečně peníze, stejně v TV nic zajímavého nedávají. Kupte si za ně raději akcie Google. Za 10 let vám z 15.000 pravděpodobně vznikne minimálně 100.000.