Koupě tiskárny

poradíte tiskárnu pro domácnostHP 2130HP 2550HP 2620 HP 2950nějakou ,která nemá zbytečně drahý barvy .Použití tak maximálně 10 krát do měsíce . Nebo nijakou jinou maximálně kolem 2000 Kč.

Odpovědi na otázku

To je obtížně řešitelný problém. Pokud je to takhle laciná tiskárna, vyjde obecně tisk hrozně draho. Při občasném tisku se také velká část inkoustu vyplácá při pročišťování hlav, které ještě navíc zasychají, takže když se to přepočte na skutečně vytištěné stránky, je to na špagát, jak je to drahé. Osobně bych při občasném tisku koukal spíš do laciných laserovek, tam přinejmenším není problém se zasycháním a čištěním. A i když to pořízení vyjde o něco dráž, ušetří se na spotřebním materiálu.

Levná HP = drahý provoz. A nejhorší jsou ty, co mají černou + jednu barevnou v celku.Přidej litr a budeš tisknout relativně levně. https://multifunkcni-zarizeni.heureka.cz/brother-dcp-j100/recenze/ barevné jsou na 1300 stran a černá na 2400 stran při 5% pokrytí. Než to spotřebuješ, tak u levné HP dáš při stejném množství výtisků za náplně několik tisíc.

Ja len v skratke. Pokial sa nebudu tlacit fotografie, tak by bola vhodnejsia laserova alebo led tlaciaren. Obzvlast, pokial sa bude tlacit len velmi sporadicky.Toner sa vseobecne nekazi a nema co zasychat.A samozrejme aj tu plati, ze lacna tlaciaren = drahe naplne.Avsak najlacnejsia laserova tlaciaren, obzvlast farebna je asi uz za rozpoctom.