» Poradna » Programy

Koupě Programu Nero 6

Prosím nemůžu sehnat program NERO 6 plná verze,všude nají pouze 7.Potřebuji vypalit soubory ,které jsou z TV karty,a uloženy na HDD.Program který jsem dostal k Tv kartě nefunguje je to pouze verze poloviční verze,DVD MovieFactory 3 SE.Program chci mýt legalně.Mám pouze NERO 6 ,která nemá filtry na kopírování filmu.

Odpovědi na otázku

napiš mail

To je bordel - neustále Error, a pak tři odpovědi - sorry

Nepotřebuji verzi načerno.

Průšvih kamaráde je ten, že 6 "na bílo" už neseženeš.

Co kontrola programu z NERA,nebo aktivace neexistuje???

Tak si kupte Nero 7 a provozujte černou Nero 6..

Já nevím jak tady, ale v Rusku se říká:.....kakoj ty naivni.

prodám ti nero 6 za 200,- je to originál takže žádné obavy kdyžtak piš na sevcik25@seznam.cz

Když, tak z Borů nebo Pankráce.

Na Slovensku sa da kupit NERO 6 OEM za 100,- Sk - orig CD. Urcite to pojde aj v Cechach ...

Jenže Nero OEM,co se přidává třeba k vypalovačkám,bývá omezený jen na Nero Express.I když je vlastně celý,zbytek nejde,je třeba ho oživit správným S/N.A plná verze je podstatně dražší.

Já mám zkušenosti, že právě naopak je Nero vázáno značku vypalovačky. U všech, co jsem koupil s Nerem bylo plně funkční, ale jen s onou vypalovačkou nebo jinou téže značky.

aky normalny clovek vyhodi peniaze za NERO???

No ty rozhodně NE. PROTOŽE nejsi normální.

Google: "nero 6" prodejHned první odkaz. Zkusil ses tam zeptat?