Koupě nového TV - LCD x PLAZMA

Zdravím chtěl jsem se zeptat jaký s tím máte zkušenosti, popřípadě jaký typ TV by jste doporučili. Řekněmě že dosavadní TV používám občas na telku klasická anténa, ale co nevidět bude satelit.. občas nějaké to dvd... Vím že co člověk to jiný názor.. .cena TV tak 35-40tisíc..předem děkuji za odpovědi. J.

Odpovědi na otázku

tak to si rozbehol peknu debatu a hlavne dlhu. Hlavne treba vediet z akej vzdialenosti ju budes pozerat

je me to jasný co jsem tak cetl vsude tak to byla pěkná smršt...no bude to tak te ze čytřech metru +-...

Rozlišení 1920x1080 bez ohledu na velikost obrazovky.

I když s tímhle rozlišením bude menší obrazovka mít lepší ostrost díky menší velikosti pixelů.

podla mna plazma Viera- teda Panasonic , to neolutujes

Taketo rozlisenie je dobre na HDTV, na SDTV uz menej. Zalezi na uspesnosti algoritmu obrazoveho procesora ako si poradi s necelistvym nasobkom rozlisenia pri prepocte.

pokud povazujes za cenovy budget 40.000Kc, jasne doporucuju LCD SONY KLD46W4500 (full hd, 100hz technologie, atraktivni design, skvele funkce)

jeste upresnim ze se jedna o uhlopricku 46" ....na oci je to i z blizke vzdalenosti balzam :)