» Poradna » Počítačové sítě

Koupě nového pc

Můžete mi poradit při koupi nového pc s monitorem.Jestli cena odpovídá http://www.naseobchody.cz/set-pocitac-acer-aspire-x...

Odpovědi na otázku

Tomu se vyhněte obloukem, seženete lepší i s GTX 950 či 960. Monitor je podmínkou?

podmínkou je určitě.nebo je lepší koupit zvlášť?

Lepší je zvlášt, jinak na co to je?

no ,,chtěl jsem to na hry,ale jak to čtu od tebe tak to kupovat nemám.líbilo se mi že tam je grafika GTX,1TB HDD,monitor a je zlevněný z 22000 na 17000

Ny hry rozhodně ne... 745 je očesaná 750, která je docela už starší. Jinak nekoukej na cenu... Kdyby to stálo 22 000 byl bys hoooodně naletěl.Někdo ti tu sem dá rozumnou sestavu, která by možno dejme tomu šla na trochu hraní (ale nečekej zázraky).

Ta 745 je, co se tak dívám, ještě pod 750 (ani ne ti).. takže je to spíš grafika na kancl a nějaké základní hry... Pokud to má být Pc na hry, tak je v podstatě grafická karta základ a zbytek balast... Bohužel tyhle sestavy mají většinou shitovej balast a ještě horší grafiku (ta 4460 není špatný cpu, ale grafika je fakt bída)

Děkuju všem za rady.Budu se jimi řídit.

Kolik máš vůbec cenový strop?

Okolo 20 tisíc.Mám už jeden pc za 10 tis.od kámoše co si ho sestavoval.tam je grafika GTX 750 TI,ale schanel jsem pro memo pantatu,jemu by takový stačil.Moc na tom neumí,jen běžné věci,stahování,prohlížení apod