Koupě nové gpu

Ahoj chtěl bych si koupit novou GPUnějakou na hry a potřeboval bych poradit jaká by se mě hodila nejlíp k mému pc. V pc se moc nevyznám co jsem zjistil tak mám procesor: intel(r) core(tm) i3-3240 cpu @ 3.40ghz 3.40 ghzRAM: 8 GBmonitor: BenQ RL 2755 -rozlišení: 1920x1080zakladní desku bohužel nevim jakou mámzdroj pokuď je to co si myslim :D tak je to model no: AX400-60APN (400W PEAK) AC INPUT: 200-240V- 2 5A, 50-60HzGPU co mám teď: GeForce GTX 650Jsem ochotnej za novou GPu dat max 15 000kč, nejlepší by bylo kdybyste mě napsali na meil nebo na fb: https://www.facebook.com/dominik.janicek.5 předem děkuju za všechny odpovědi

Odpovědi na otázku

Maximálne gtx 1060 3gb a potom kúpiť nejakú i5-3570 na miesto tej i3.

K i3 stačí GTX1050.

A když ju vyměním musim před tím smazat něco v pc a potom co ju vyměním něco nainstalovat nebo stačí jen prohodit ty grafické karty?

Cez ddu (display driver uninstaller) vymazať driver a potom prehodiť grafiku a nahodit nové drivere

Tohle je naprosto zbytečné pokud nenastane nějaký problém při instalaci nových driverů

Oka snad to nějak zvládnu :D díky za odpovědi

za 15k dnes bude GTX1070Ti, možná GTX1080, k CPU to sice vypadá jako overkill, ale... pokud chcete hrát v maximálních detailech nové hry, tak je to pro FHD slušná volba, někde to ještě není ono a byla by lepší 1080Ti, ale ta stojí více.Zdroj by to měl utáhnout, byť už mu nezbude rezerva.