» Poradna » Notebooky

Koupě nové baterie k notebooku

Dobrý den,na svém notebooku HP ProBook 4530s, který je asi 4.5 roku starý, mi odešla baterie. Při startu systému dostávám upozornění na velmi nízkou kapacitu baterie, ikona na hlavním panelu ukazuje 0% baterie k dispozici (nenabíjí se), bez připojení do sítě notebook ani nejde zapnout a při odpojení napájecího kabelu se notebook okamžitě vypne. Proto jsem začal uvažovat o koupi nové baterie (cena cca 700 až 900 Kč). Samotný notebook v současné době pracuje zcela bez problému, dříve jsem byl zvyklý jej používat bez napájecího kabelu, ale vzhledem ke stáří notebooku nad koupí nové baterie váhám - zda má vůbec smysl ty peníze investovat.Díky za všechny názory, Pavel

Odpovědi na otázku

No s ohledem na tvoje váhání - ti tvoje rozhodnutí nikdo neulehčí. Bud to chceš - pak koupíš, nebo nechceš a z nákupu nebude nic.

Mrkni na avacom.cz

Pokud ho používáš (podle váhání nejspíš jo) pouze tam, kde jsou k dispozici zásuvky tak to smysl nemá