» Poradna » Ostatní

Koupě laserové barevné tiskárny pro domácnost.

Dobrý den,marně hledám malou šikovnou laserovou tiskárnu pro doma.Hledala jsem po internetu,ale když by se mi něco líbilo,váží to hromadu kilo a je to půl metru dlouhé.Hrozná monstra.Je vůbec něco k dostání nebo si ještě musím chvíli počkat,až to výrobci zmenší?Předem děkuji za odpověd´.P.S.Inkoustová tiskárna mi stále zasichá a už mne to nebaví ji stále dávat do chodu. Jarka.,

Odpovědi na otázku

Brother PocketJet 6 Plushttps://www.youtube.com/watch

Ach jo, tady si někdo plete laser s termopapírem...

i to se stává, já jsem rád, že se vyznám ve své 3D tiskárně Raise 3D a nějak s ní umím

HP LaserJet Pro CP1025 Color

to už celkově bych radši zainvestoval a co se tiskáren týče bych šel např do této novinky https://www.nc.cz/

www.alza.cz - laserové tiskárny. Podívej se, co je k dispozici, ale rozhodně nakupuj někde jinde.

já kupoval na nc.cz a s cenou i dodejem spokojenost, sice 3D tiskárnu ale i tak si nemůžu na nic stěžovat, jak proces, tak tiskárna

Podívej se na ceny barevných tonerů a myslím, že tě chuť koupit barevnou laserovku ihned přejde. A pokud by tady bylo nějaké nutkání kupovat jen značkové tonery, tak si uvědom, že budeš potřebovat 4 barvy, každá v ceně cca 1300,- Kč. Když laserovku, tak černobílou. ☺

U těch malých multifunkcí (konkrétně Samsung řada 360, ale ostatní jsou na tom podobně) vyjde normalizovaná stránka na 7,40, ve skutečnosti je třeba počítat s 15,-/A4. Pokud se tiskne jen pár stránek měsíčně, tak je to v pohodě, ale prohnat skrz měsíčně balík papíru už trhá kapsu.

"...P.S.Inkoustová tiskárna mi stále zasichá..." Chce se mi zvracet! Ale podle všeho se toho moc netiskne, takže jestli dávat za inkoust (při zapnutí dnes ty tiskárny cákají jak Rosenberg v rozpuku mládí), nebo jednorázově za rok za tonery.

až to výrobci zmenší, budou ti tisknout parte, takže pak už ti to bude fuk ...asi rok vlastním Xerox 6010 a nelituju, rozměry 394x302x234 a cca 10kg

a jaký názor máš na 3D tiskárny, konkrétně třeba např. Raise 3D E2 ? https://www.nc.cz/