» Poradna » Web a internet

Koupě GTAV v G2A, je možné se vyhnout placení DPH?

Co se stane když v G2A chci koupit GTA 5 a mám tam v košíku na výběr: Vyber svou lokaci Česká republika 21% Vat 156Kč. Můžu vybrat nějakou jinou oblast abych nevyhazoval peníze//"Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou."//

Odpovědi na otázku

To zalezi za ako presne to kupujes a aku dopravu tam mas.

Ne elektronickou distribuci software se musí řešit doprava? Už to nehul...

Ty jsi fakt deb*l

To není vyhazování peněz, to je zcela normální DPH, které v české republice je.

Ne, nemohl. Když si jdeš koupit rohlík, taky to DPH musíš zaplatit.

jo, protože tam není možnost vybrat si jinak, a taky je rozdíl platit DPH z rohlíku a ze hry.

Není, pořád je to 21% a za rok to dá možná i větší částku. A vyhnout se tomu nemůže, protože by si tím u hry koledoval o průšvih. Ono to ale podle mě stejně nepůjde.

Proč jsi použil termín VAT (value added tax)?

Že by proto, že to má tak uvedeno na stránce? Tvoje starosti a Rothschildovy miliony...

Postupuj dle své morálky, těmhle obchodům je to víceméně jedno, zaplatíš, pošlou steam klíč a jestli zaplatíš DPH je jenom na tobě

je to na tobe, bud das Babisovi DPH nebo ne, klic budes mit tak i tak

Jestli chceš podpořit nějakou jinou vládu, než tu naši, svou DPH, máš možnost....