Koupě grafické karty

Ahoj, potřebuji poradit s náhradou za moje staré GPU.Procesor mám FX-6300, zdroj 500 W. Peníze zas tak neřeším, je mi totiž jasný, že něco drahého k tomuto procesoru by byla blbost. Mám vzít 1050ti a nebo něco málo připlatit za 1060 3GB ? Ten nárůst výkonu je znatelný, ale jak to bude vypadat s tím procesorem. Případně něco od AMD.Děkuji za rady i případné zkušenosti lidí se stejným problémem. Moc se v tom nevyznám a nechci koupit špatně

Odpovědi na otázku

Tak to vypadá na tu ořezanou verzi 1060. Ta plnohodnotná 6GB verze je asi zbytečně moc. S 1050ti zas tolik neušetřím oproti 1060 3GB a nějaký rozdíl mezi nimi ve hrách nenáročným na CPU snad bude znát :)