» Poradna » Ostatní

KOTOR 1 WIN 10 crash při startu

Zdravím mám problém co se týká hry Star Wars Knight of the old republic jedná se oto že jsem zkoušel asi 3 verze dříve mi to šlo na win 10 ale nevím proč to teď nejde mám integrovanou grafiku ati radeon 3000 graphics jediná změna v mém pc a když to zapnu tak to hned spadne zkoušel jsem to několik krát zkoušel jsem snad vše a ano koukal jsem na ruzné fóra tak jestli by mi někdo pomohl budu rád za vše.

Odpovědi na otázku

To jsem zvědavý, kolik lidí rozluští jednotlivé věty. Ja to v půlce vzdal, protože to nedává smysl. Nebuď líný, diakritika není zbytečnost a není tak náročné ji použít.