Kopirovanie 11GB suboru na 16 GB USB key

Ahojte vsetci.
Mam 16gb usb kluc a potrebujem dostat nan 11gb subor. File system je FAT32 a viem ze ten ma obmedzenie max
4GB velkost suboru. Da sa kluc naformatovat na NTFS? alebo akym systemom ho mam dostat na kluc. Nechcem
vsak ziadne pakovanie a rozdelovanie. Proste subot taky aky je 11GB
Vdaka
Roman

Odpovědi na otázku

Naformatovat na NTFS se da, otazkou je, aby NTFS umel precist i system, na kterem FlshDisk budes chtit pouzit

Na NTFS to naformatujes v pohode na Viste.

Ked to nechces rozdelit na male .rar subory,neviem o inej moznosti,ako to tam dat.

....len tak zo zvedavosti, co to je za subor o velkosti 11GB.....???..........

Porno s Paris Hilton...

to je už pasé... dneska frčí to s Ewou Farnou

Ahojte
No to P s paris by asi tak dlho netrvalo cize by to taku velkost nemalo. 11Gb je iso subor 2 DVD spojenych do jedneho
Roman

To je docela zajimavost - lidi spis rozdeluji DL DVD na dve obycejna DVD, nikoli naopak.

warez hry

1. Ve WinXP, WinV nebo v linuxu neni problem naformatovat flashdisk na NTFS.
2. Pokud byste tam chtel nechat FAT32, muzete soubor rozdelit pomoci Total Commanderu na soubory mensi 2GB a na cilovem PC je opet pomoci TC sloucit.
3. Pokud byste tam chtel nechat FAT32, muzete WinRARem, WinZIPem ci jinym komprimacnim programem soubor zkomprimovat na vice dilu mensich 2GB. Idealne s nulovou kompresi, aby se zbytecne nezvetsil!

Moze tiez pouzit samorozbalovaci rar. Prva cast je exe subor a ten po spusteny rozbali ostatne rozdelene sucasti do povodneho suboru.

Jak to naformátuju na XP? Správce disků mi nabízí jen formát do FAT nebo FAT32 ?

Skus vo Viste.

Naformátuj USB klíč v XP na systém souborů FAT32 a pak ho pomocí příkazu convert c: /fs:ntfs (c=písmeno USB jednotky) v příkazovém řádku převeď na NTFS.Funguje to,já už jsem to několikrát s ůspěchem použil.

A klidně tento příkaz můžeš vepsat i do "Spustit" v nabídce Start,tam to půjde taky.

Dakujem vsetkym za pomoc uz som to spravil ale dozvedel som sa tu o viac sposoboch ako sa to da urobit.
Dakujem a pekny den
Roman

Tímhle:

USB Disk Storage Format Tool

ešte jedným riešením je konvertať súbor na *.avi formát a ten by asi spapal aj xp bez delenia

HMMM TAK TO JE ZAUIMAVE
zeby subory typu avi obchadzali max. velkost suboru na sestemu fat32?

PEKNA BLBOST KAAAMO

ale ak si myslel skonvertovat do takej kvality aby subor nepresiahol 4 gb tak mas pravdu

len neviem ako skonvertujes warez na .avi