» Poradna » Programy

Kopírování souborů

Dobrý den. Potřeboval bych poradit s jedním mp3 přehrávačem. Jedná se o REVOLT ALPHA images.mironet.cz ... Problém je asi takový,že se mi ho nedaří připojit k PC jako velkokapacitní paměťové zařízení USB, a tím pádem nelze kopírovat soubory. Předem díky za odpověď

Odpovědi na otázku

Tenhle přehrávač neznám, ale na řadě zařízení je třeba někde v menu nastavit korektní režim komunikace, přičemž defaultně bývá nabízen režim jiný. Doporučuji prostudovat návod.

Díky za odpověd...ale tuhle možnost už jsem taky zkoušel...ale zatím bez úspěchu

A co to udělá, když ho připojíš? Nějaká hláška, nebo nic a máš špinavý konektory na USB zástrčce, jak to taháš po kapsách?

Právě že to neudělá vůbec nic. Konektory čistý...jediný co jde tak přes USB kabel to nabíjet.

Co zkusit kabel s něčím jiným? Nebo jiný kabel?

Je možný že chyba bude i v kabelu...zitra se stavím v obchodu kde si to přítelkyně pořídila,a třeba mi tam posvítí na mojí zatemnělost Díky za odpovědi

Měl jsem podobný problém. V XP Pro přehrávač šel bez problémů. V XP Home se nechtěl instalovat.

Zkusil jsem Media Transfer Protocol Porting Kit a šlo to i v XP Home:

www.microsoft.com ...

Postup:

1. instalovat mtppk12.exe > Restart PC
2. v adresáři MTP zadat příkaz regsvr32 wmcsci.dll
3. v adresáři MTP zadat příkaz wmccds.exe -install > Restart PC

Odinstalování služby MTP

1. wmccds.exe -uninstall
2. net stop wmconnectcds
3. regsvr32 -u wmcsci.dll

Díky za radu,ale problém se nakonec ukázal v kabelu...