KOPIRKA DO OFFICEU

Dobry den,

prosim Vas o pomoc pri vybere novej kopirky do stredne velkeho officeu...podmienky su aby fotil max A3...
najcastejsie vsak A4....podavac na fotenie s velkou kapacitou....ciernobiele kopie....

viete mi nieco poradit? s cim ste spokojny?...

Dakujem Vam za Vase rady a prajem pekny den!!!!

Odpovědi na otázku

Typ konkrétně neporadím ale pokud je to kopírka do úřadu(?), asi nebude od věci koupit takovou co umí tisknout oboustranně (automaticky bez toho že obsluha by musela obracet papíry ručně) a kromě kopírování na papír bude moci fungovat i jako skener.

Stredne velky office je co? Kolik tisknete kopii? Jinak ja jsem celkem spokojeny s Minoltou Bizhub C352.

myslim, ze presne tuto nam idu instalovat vo stvrtok. momentalne mame 350ku. Dobra masina

Ta 352 je taky dobra. Pouzivame ji pres dva roky a zatim bez sebemensiho problemu. Je to sitovka, takze umi i faxovat, odesilat e-maily, skenovat do souboru atd. Ja puvodne myslel, ze teprve vybiras a ne, ze vam ji budou uz instalovat.

to pisal niekto iny

Huuups

TOSHIBA ESTUDIO160
max spokojnost zataz 10000listov mesacne a ziadny problem

tak nakoniec je to 420ka a tlaci to 40 listov za minutu. riadny maratonec...