» Poradna » Ostatní

Kopie účtenky-alza.cz

Dobrý den, Omylem jsem s taškou vyhodil k mému nákupu účtenku a potřeboval bych ji kvůli účetnictví a reklamaci. Má někdo zkušenosti s tím jak alza postupuje kdybych si přál kopii účtenky?

Odpovědi na otázku

Není problém - kopii účtenky na požádání dostaneš...

Kopiu si mozes stihnut na alza vo svojom profile v pdf.

Nebo na by mohla být na emailu.

... nebo pokud máš účet u Alzy, stačí otevřít, samozřejmě pokud jsi kupoval přes svůj účet ... tam jsou všechny faktury i za několik let ...

Vazeny zakazniku, tesime se, ze si objednavku 182928355 vyzvednete do 28.12.2018 na pobocce Alza.cz, Jatecni 33a, Praha. Strávil uctenku chtěl vyzvednut kopii