» Poradna » Programy

Kopie Osvobození

Kopíroval jste někdo DVD Osvobození 3. a 5. díl?Pokud úspěšně, jak a čím.Děkuji

Odpovědi na otázku

No uz jsem dlouho nic negraboval. Vzdycky ale zabrala uplne "nejnovejsi" verze AnyDVD a treba Shrink.

Jde to programem Intervideo DVDCOPY 4.

tak nejde to ani anydvd, dvddecrypter, dvdfabcecrypter, intervideo dvd4,5, jde jen o spatnou strukturu dvd ale ani jeden s techto programu si s tim neporadil

5. díl šel zkopírovat programem Clony CD 5.2.6.1.Bez možnosti dalších úprav !!

RipIt4me a VTSFix

VTS Fix - tahle utilita je dost těžce k hovnu...

Osvobození jde v pohodě zkopírovat programem 1 click DVD copy 5028

Stáhni si DVDFab Decrypter 3.0.2.0 jde to bez problémů!