» Poradna » Programy

Konzola pro zotavení

Mám problém s Windows xp. při obnově systému došlo k výpadku proudu. Po načtení os jde vidět pouze obrázek na ploše. Klávesa start nejede, ani není přítomná spodní lišta. V nouzovém režimu je to to samý. Vyhazuje to nějakou chybovou hlášku.
Načetl jsem z instalačního cd konzolu pro zotavení a po napsání příkazu CHKDSK / P. kontrola nalezne na svazku jednu chybu. Nevíte jaký zadat příkaz, aby to tu chybu opravilo?

Odpovědi na otázku

zkuste klidně CHKDSK /R, ale na výsledku to nic nezmění. Hádám že problém bude víc než jen o opravě konzistence disku

deláme ted na tom, dik za odpoved