» Poradna » Programy

Konverze divx,avi do DVD

Doposud jsem převáděl filmy z divx, avi do DVD bez problému hlavně ve Winavi video converter. Nyní se konverze přeruší asi v necelé polovině a nejde to dál. Vyzkoušel jsem i Convertx do DVD ale hned po zadání filmu mi to hodí hlášku "nejméně jeden soubor není možné převést". Zkoušel jsem i filmy, které jsem dřív bez problému převedl, takže to nemůže být v poškození filmu. Je tedy fakt, že jsem přeinstaloval systém, ale všechny kodeky jsem nainstaloval znovu. Díky za radu. Petr

Odpovědi na otázku

No, zrejme niečo nie je úplne tak, ako to bolo pred tým. Ťažko radiť, kde robíš chybu, v kodekoch to však ako problém nevidím, aj keď... možno si používal nejaké staršie, a keď si si stiahol nové, už nie sú úplne kompatibilné s daným programom.