» Poradna » Programy

Konverze databáze ve Firebirdu do Oracle

Dobrý den.Nemáte někdo zkušenosti s převodem databáze ve Firebirdu do Oracle (sowtware, problémy...)

Odpovědi na otázku

Co se tyka databaze:- budes potrebovat nejaky software pro reverze engineering databaze, ktery umi i prevod na jinou databazi. Napr. ceske Case Studio 2 od Charon Ware + rucni upravy nejakych datovych typu, ktere nepujdou automaticky prevest- budes muset prepsat veskere ulozene procedury rucne, protoze jazyk ulozenych procedur neni kompatibilniCo se tyka programu:- budes muset projit a upravit vsechny dotazy, protoze kazdy SQL server ma vlastni funkce- budes muset predelat praci s transakcemi, protoze FB ma jine zachazeni s transakcemi nez OracleA to je tak zhruba vse.

muzu se zeptat co te vede k prechodu z FB na Or.?

Zaměsnavatel .