» Poradna » Programy

Konvertor z ogg do waw

Stiahol som si muziku s koncovkou ogg.Potrebujem to ale napalit na hudobne cd.Pomocou ktoreho programu sa to da urobit?Dik.

Odpovědi na otázku

oggdec nebo ogg123. Jinak treba ve WinAMPu nastav jako vystupni zarizeni zapis do WAV souboru a ten ogg prehrej...

All convertor

Nero

Uplne nejlepsi je pouzit program EASY CDDA EXTRACTOR,dale pak muzes pouzit NERO a pokud mas plextora i PLEXTOOLS...Muzes i odstranit mezery mezi skladbama,nebo navolit jejich delku.

Od kolkej verzie Nera to ide?

Ja mam NERO 6.6.0.8...Ale vyzkousej ten EASY CDDA EXTRACTOR je perfektni a plne funkcni i trial...

Da sa to spravit cez Nero. Chod na www.ahead.de a stiahni si OGG plugin pre Nero. Alebo pouzi google.sk a napis tam: OGG 2 MP3 alebo OGG TO MP3 ;)

Prevadet ogg na mp3 aby to z toho pak vypalil audio cd? No to je zvrhlost.

A neni lepsi rovnou OGG to WAV/cili rovnou na audioCD/?

Jeden hloupý dotaz - na audioCD jsou písničky ve formátu WAV?

Neni to uplne presny, ale dalo by se to tak rict.

Pokud si vytvoris cue sheet image,tak mas presnou kopii audio cd i s mezeramy atd.,pak uz jen staci vypalit obraz na cd/je to vlastne jeden velky WAV soubor/,a na to je nejlepsi EAC.