Konvertor HDMI na VGA

Dobrý den,mám grafickou kartu GTX 1050 s konektory HDMI, D-SUB a DisplayPort, ale můj monitor je na VGA. Je použitelné něco takověho -> http://arduino-shop.cz/arduino/1564-video-konver... ? Nebo to zhorší kvalitu obrazu natolik, že je lepší si koupit nový monitor. Díky za odpovědi

Odpovědi na otázku

Lepší je použít převodník z DP, ale je to celkem jedno. Použitelné to bude. Ale neuškodilo by v roce 2017 začít uvažovat o LCD monitoru s digitálními vstupy. Staré CRT nemá smysl kupovat už přes 10 let a LCD jen s VGA by koupil jen blázen.

Nejde použít ten D-SUB ?

D-SUB by pouzit sel, jen kdyby na karte byl (tazatel si ho zrejmne spletl s DVI-D).

Sorry, moje chyba, je to DVI-D

D-SUB = VGA