» Poradna » Notebooky

Konvertibil do 30 tisíc

Dobrý den,potřeboval bych poradit ohledně výběru notebooku. Koukám po nějakém konvertibilu s úplným překlopením s úhlopříčkou 13-15,6''. Potřebuji na něm pracovat převážně v MS Office, ale také potřebuji, aby rozchodil programy typu Inventor 2015, Autocad atp. Kdyby rozjel starší hry typu Flatout 2 bylo by to příjemným plusem. Předpokládám procesor i5-5200U nebo i7-5500U, RAM 8GB+, Minimální velikost disku aspoň 256GB (buď SSD nebo hybrida), otázkou je, zda je vůbec potřeba dedikovaná grafika. Cena do 30 tisíc.

Odpovědi na otázku

Surface Pro 3 pres Amazon nebo jiny internetovy obchod. Uhlopricka 12" je dostacujici. Klidne si muzes pockat na Pro 4 s vetsim displejem.

No ale stejně nemá dedikovanou grafiku... Úhlopříčka 12 už je dost málo, zvlášť na ten Inventor. Napadl mě ještě Dell Inspirion 13z touch http://www.alza.cz/dell-inspiron-13z-touch-d... nebo Hp Envy x360http://www.alza.cz/hp-envy-15-u200nc-x360-na... Ale spíš by mě zajímalo, jestli na té intelovké grafice rozjedu to, co je uvedeno výše.