» Poradna » Windows (a jiné OS)

Kontrolní součet Win8.1 with Bing

Ahoj, mám notebook, na kterém byly Windows 8.1 64bit with Bing EN-US a já jsem upgradoval na Windows 10, které samozřejmě nefungují. Vrátit pomocí Nastavení už se nedá, a tak bych chtěl zkusit se vrátit zpět přeinstalací. Vzhledem k tomu, že Media Creation Tool tuto edici na stažení nenabízí, nezbývá mi nic jiného, než stáhnout někde na internetu ISO. Klíč mám uložený v BIOSu, nějaké aktivátory nejsou tedy potřeba.Chtěl bych se ale ujistit, že je to opravdu čistá instalačka bez nějakých breberek, a proto bych potřeboval kontrolní součet toho ISO souboru. Nemáte ho někdo náhodou u sebe nebo nějaké stránky s ním? Děkuji.

Odpovědi na otázku

To, co jsem potřeboval.Díky. :)

Moudrá opatrnost. MS stále nabízí běžně dostupné ISO W8.1 včetně hash MD5:https://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/w... Jenže Ty používáš edici W8.1, kterou dostávali výrobci NB téměř zdarma, resp. za nepatrný paušál:Windows 8.1 64bit with Bing Tato edice není volně dostupná, je striktně svázaná s příslušným NB.Ostatní plnohodnotné edice W8.1 se Ti nepodaří svázat s danou licencí => ani aktivovat.Co s tím?Požádej výrobce utajeného typu NB o obnovu původní originální verze W8.1 nebo aspoň o příslušné ISO (to IMHO nedostaneš).