» Poradna » Mobily

Kontrolka při nabíjení telefonu

Zdravím všechny, měl bych na vás takový dotaz, určitě se s tím někdo setkal. Jedná se mi o nabíjení telefonu - normálně, když zapojíte nabíječku, tak svítí v mém případě kontrolka jasně zářivě červenou barvou a telefon se znatelně nabíjí rychleji, ale když ho někdy stejně nabíjím, tak stejná kontrolka svítí méně a nabíjení není tak rychlé..Má někdo zkušenost s tímto ? Přemýšlím nad reklamací - Samsung Galaxy s8Díky

Odpovědi na otázku

Úroveň vybití byla pokaždé stejná? Mně svítí jinak když dám nabíjet při 60 % a jinak při 20 %. Podle stavu nabití pak při nabíjení ještě průběžně mění barvu. Naštěstí se to dá vypnout.

Teď například, když to nabíjím, tak třeba u 21% svítila normálně - zářivě, otevřel jsem a zavřel jsem telefon a bum zase slabá. Myslím si, že je to jedno jaké % , připadá mi, jako by někdy do něj šlo míň šťávy, tak to dám do reklamace, ale nechci zbytečně plašit.