» Poradna » Programy

Kontrola pravopisu ve Wordu 2016

Dobrý den. Prosím o radu s problémem kontroly pravopisu ve Wordu 2016. Při kontrole je často na výběr z několika slov a když omylem vyberu jiné, nenašel jsem možnost vrátit opravu zpět. Ve starších verzích Wordu bylo tlačítko zpět, ale tady není. Děkuji, Martin.

Odpovědi na otázku

Jak to, že není - viz https://ctrlv.cz/U0hh

CTRL+Z

To je právě ten problém. Tohle tlačítko vrací úplné nesmysly, jen ne to omylem použité slovo. Martin

Omlouvám se, mačkal jsem jiné tlačítko. Už je všechno v pořádku.