Kontrola PC sestavy, kterou budu skládat

Dobrý denChtěl bych si sestavit počítač a potřeboval bych vaše rady. https://www.czc.cz/183086,122650,150143,1297... na tom to odkazu jsou komponenty, které budu kupovat + doma vlastním graf. kartu Nvidia Quadro 4000 a harddisk WD green 2TB. Můj dotaz je směřován spíš na to jestli byste doporučili dokoupit nějakou kabeláž, atd... nebo je všechno OK.

Odpovědi na otázku

Ahoj tohle nedává ani hlavu ani patu

Chci si sestavit počítač a potřebuju vědět jestli to z těhle komponentů půjde

Pasta za 3 stovky ? obyčejná za stovku je už drahá,zdroj za 2 tisíce ? o ničem procesor který je na nic, napiš cenu kolik by to mělo stát

Do 13 tisíc

nevím jestli tu cenu myslíš i s monitorem ale nevadí takhle bych se držel https://www.czc.cz/204573,115969,187660,1685... levnější zdroj který stačí bohatě i v herním PC,,MSI mortar je sice o 500 dražší než levnější desky pro kabylake ale je prakticky nejlepší deska do ne taktovacích PC,, navíc je připravená na i5 nebo i7 kdybys časem chtěl upgrade,,1x 8GB ramek je lepší než 2x 4GBověř si jestli je k Pentium G4560 Box chladič jestli ano ušetříš 4 stovky,a pasta ti bohatě stačí i tahle za 89kč https://www.czc.cz/coolermaster-ic-essential... monitor si kup lepší klidně přitlač 1-2 tisíce a vezmi IPS od Dell nebo BenQ

PS: navíc ten Pentium G4560 má i integrovanou grafiku, která se vždy může hodit,,, na to AMD rovnou zapomeň,,chtělo by to i SSD aspoň 120GB ale je to na tobě no,,takhle by to byla docela dobrá sestava a kdybys měl víc peněz a hodil do ni nejlevnější i5 7400 tak by to bylo úplně na pohodu

Jo i s monitorem do 13 tisíc. Díky za všechno :) o SSD přemýšlí, že dokoupím, ale to až tak za rok.

Jestli máš jetej WD Green z první hype vlny, tak pozor, hodně odcházej, kvůli špatnému FW