» Poradna » Notebooky

Kontrola jednotek při startu notebooku

Dobrý dne, mám takový dotaz jestli by mi někdo mohl pomoc, pokud to jde...Mám notebook Dell Alienware.Při startu notebooku a vždy skočí do "BIOSu" a začne kontrolovat všechen hardware.Vyzkouší větráky, otestuje procesor, paměti, hard disk a všechno.Je možné tuto funkci někdy v BIOSu vypnou?? A kde by se to v BIOSu nacházelo?Plus jestli někdo má s tímto notebooku zkušenosti, tak bych potřeboval vědět, jak se mám dostat do BIOSu, zkoušel jsem F2, to jsem našel na internetu, ale nějak mi to stejně nefunguje...

Odpovědi na otázku

Dell Alienware není označení konkrétního notebooku ale výrobní rady která se dělá už xx let.