Kontrola disku ve win XP + NDIS.sys

dobrý den,mám trochu problém s kontrolou disku we windows xp... kdyz ho dam zkontrolovat a zatrhnu VYHLEDAT A POKUSIT SE OPRAVIT CHYBNE SOUBORY tak se mi nekdy zkontroluje cely  a nekdy skonci uz po prvni nebo druhé fázi s hlaškou, že systém nemohl dokoncit kontrolu... kdyz zatrhnu AUTOMATICKY OPRAVOVAT CHYBY tak se mi PC restartne, ja cekam na klasickou kontrolu a BUM!! modrá obrazovka smrti, vypise to tam chytre minene rady a na konci se napise soubor NDIS.sys a nazdar :)+++ někdy mi také sám od sebe najednou kompletne zatuhne pocitac a pomuze jen tvrdy restart, někdy tomuhle zatuhu předcházi asi tak minutové škubání počítač (škube se kurzor myši...)prosím o radu, počítač je měsíc stary...amd sempron 2500+,asus a7n8x-x, 256 mb ram, sapphire radeon 9600 128mb atlantis, 80GB HDD NTFS...UZ ME TO DOST VYTACI... :)BTW system uz sem preinstaloval 3krat...

Odpovědi na otázku

chyba hardwaru? otestoval jsi to? Zacal bych asi RAMkama a HDD

Jo, jo, těžko říct. Zkusil bych nějaký diagnostický software (Memtest86 apod.), případně zkusil použít nějaké live linuxové distro na vyloučení chyby Windows: http://proc.linux.cz/chci-vyzkouset.html , stáhnout od výrobce disku utilitu na kontrolu, pokud bude něco s diskem, tak se poohlédněte po programu HDD Regenerator (dá se vytvořit boot CD a zkontrolovat/opravit chyby na disku).

tak jsem zkontroloval pameť a měla by být v pořádku... pak jsem si stahnul seatools a zkontroloval harddisk a hle! naslo to nekolik kritickych chyb... pak jsem stahl hdd regenerator ale je to jen demo...tak nevim jak dal, poradte mi plsDIKY :)

Reklamovat disk. :o)Nebo zařídit, aby HDD Regenerator nebyl demo, ale to je stejně šidítko.

Pokud je počítač měsíc starý, tak je reklamace určitě nejlepší řešení. Chyby na disku bych v záruce určitě neopravoval, proč taky?!

jo jo zitra ho tam odnesu, máte pravdu, myslel jsem ze by to mohla byt jen nejaka malickost, kterou bych mohl vyresit sam  diky za vsechny rady